Temel değerlerimiz & İnançlarımız

İŞİNİZİ ZAMANINDA ÇÖZERİZ

Sahip olduğumuz geniş network ve uzman ekibimizle, her türlü işinizi zamanında hallederiz. Memnuniyetiniz bizim için en önemli önceliktir.

DENEYİMLİ UZMANLIK

Deneyimli ekibimiz, alanlarında sertifikalıdır ve işlerini uzmanlıkla yaparlar. Size güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak bizim işimizdir.

REKABETÇİ FİYATLAR

Rekabetçi fiyatlarımızla, piyasada en uygun teklifi sunarız. Siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı vermek için buradayız.

15 YILLIK DENEYİM

15 yıldan fazla süredir sektördeyiz ve bu süre zarfında edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

TAM DESTEK

Sunduğumuz her ürün ve hizmet için tam destek veriyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve güveni bizim için önemlidir.

Hakkımızda

Biz kimiz

2009’da Almanya’da temelleri atılan ELAYS YAPI DIŞ TİCARET Firmamız inşaat, gayrimenkul, satışı ve kiralama gerçekleştiren bir kurumdur.

Bugün Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, Almanya’dan Kıbrıs’a ve Dubai’ye

uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, Emlak Danışmanlık alanlarında ana

Müteahhit ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile yeni teknikleri kullanarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat ve Emlak Danışmalığı sektöründe olumlu yönde dönüştürmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz.

Konut Projeleri

ELAYS YAPI DİŞ TİCARET Olarak Kat Karşılığı İnşaat işlerinizi Güvenilir biçimde yapmaktayız.

Tüm Türkiye İçi İstediğiniz Semtte İstediğiniz kadar Arsa m2 Büyük, Küçük Ayıt etmeden inşaat işlerinizi Depreme dayanıklı, Lüks daireli veya Villa Yapı Projelerine Çeviriyoruz.

Kat karşılığı arsa, boşta bulunan arsasına inşaat yapmaya maddi gücü yetmeyen veya yeterli donanıma sahip olmayan arsa sahibi tarafından, inşaat müteahhitlerine bina yapması için arsayı vermesi ve yapılacak olan konuttan Gayrimenkul alması işlemidir.

Gayrimenkul / Emlak Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığına odaklanarak ve bölgedeki üst düzey konut emlak piyasasını temsil ederek işimizi genişletmeye odaklandık.   Bu dönemde uluslararası ilişki ağımızdan büyük ölçüde faydalandık.

Gayrimenkul alimi, satımı ve kiralama yapmak isteyen müşterimizler hizmet vermekteyiz.

Mimar ve Dekorasyon

Yaşadığınız alanı düşük maliyetler ile, kısa dönem süren dekore etme dönemi başladı. Modern yaşamın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, hayatınızdaki sihirli değişimi kısa bir zamanda uygulayan iç mimarinin yeni trendi, ekonomik, pratik ve yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Misyon

Biz, gayrimenkul sektöründe müşterilerimize mükemmel hizmet sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamayı ve beklentilerini aşmayı amaçlıyoruz. Misyonumuz, kaliteli gayrimenkul çözümleri sunarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve onlara güvenilir bir şekilde rehberlik etmektir.

Vizyon

Vizyonumuz, gayrimenkul sektöründe öncü bir marka olmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimize değer katan, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektördeki lider konumumuzu güçlendirmek ve genişletmek istiyoruz.